TIPY, RADY a NOVINKY

Přihlašte se k odběru přímo na Váš email a získejte ZDARMA brožuru plnou praktických rad od specialistů.

"Jak se nespálit při koupi notebooku"

* vyžadováno
VUJO s.r.o.

Firma VUJO s.r.o. byla založena v r.1996 jako přímé pokračování veškerých aktivit firmy VUJOsoft, která na českém trhu působila od roku 1990. Příčinou vzniku firmy VUJO s.r.o. byl její neustálý růst a nutnost etablovat v podvědomí zákazníků jako s.r.o.. Bylo převzato též logo firmy, které již bylo zafixováno v podvědomí zákazníků.

Firma se již od počátku své existence zaměřila na dodávky hardware a software, které přímo dovážela z Německa a Holandska a později také z Asie (Hon-kong, Tchaiwan, Čína).

Zpočátku se firma zaměřila na prodej přes dealerskou síť , která je využívána dodnes. Postupem času se ale situace na trhu měnila a proto firma rořšířila své prodejní aktivity i na prodej velkým a středním podnikům a ve svém vlastním sídle v centru Sokolova zřídila také maloobchodní prodejnu. Tím byl pokryt prodej všem složkám trhu a zvýšil se objem prodeje a stabilita objemu dodávek.

Již od roku 1996 byla firma největším dodavatelem HW v regionu Sokolov, Cheb a Karlovy Vary, včetně vlastního skladu, čímž zajistila okamžitou dostupnost většiny položek svým stále náročnějším zákazníkům na rychlost a spolehlivost dodávek.

Aby firma mohla nabízet tyto spolehlivé služby a poradenství, prochází její obchodníci a technici stálými školeními, zdokonalováním a prohlubováním svých znalostí v prodeji i servisu prodávaného zboží. Proto se firma mohla stát významným prodejním zástupcem řady renomovaných firem v IT:

  • ACER sales partner (notebooky, PC, servery)
  • APC partner (UPS zálohovací zařízení)
  • Microsoft Registered Partner
  • HP Prefered Partner (tiskárny, PC, servery, notebooky + mnoho dalšího zboží)
  • Comfor Partner pro region Sokolov
  • Partner řady dovozců a distributorů PC komponent, výukového SW, antivir. řešení
VUJO s.r.o.

Zvláště spolupráce s firmou Hewlet-Packard přinesla velmi dobré výsledky nejen při prodeji (např. komletní dodávka HP periferií pro Eastman a.s. Sokolov nebo kompletní zasíťování Věznice Slavkov na bázi HP – cca 15 budov).

Úspěch naší firmy je postaven na prodejní dealerské síti a na obchodní spolupráci s většinou významných firem regionu. Naše firma je hlavním dodavatelem firem – Hexionchem a.s. (Chemické závody) Sokolov, Karlovarské minerální vody Mattoni, Léčebné lázně Mariánské Lázně, Báňská stavební společnost, řady obecních úřadů a škol v KV Kraji (ISŠTE Sokolov, SOU Kynšperk, SSŽ Sokolov,…), Karlovarský krajský úřad, strojírenských firem a stavebních firem- D.F.V. Matte Cheb, Agrafa a mnoha dalších.

Velmi rychle se u nás rozvíjí síťové oddělení, které během krátké doby zaznamenává řadu významných zakázek a uzavírá tak naši komplexní nabídku.

Víme ale, že v tomto rychle se rozvíjejícím odvětví další rozvoj je nutný na bázi internetu, a proto v tomto měsíci bude zprovozněn nový a propracovanější projekt elekttronického obchodování na adrese WWW.VUJO.CZ a WWW.DIGITALNISVET.CZ, který jistě umožní další růst prodeje a potvrdí naší vizi plně internetové obchodní firmy.