TIPY, RADY a NOVINKY

Přihlašte se k odběru přímo na Váš email a získejte ZDARMA brožuru plnou praktických rad od specialistů.

"Jak se nespálit při koupi notebooku"

* vyžadováno

(Sokolov, únor 2014) – Společnost VUJO s.r.o. získala za uplynulý rok 2013 ocenění „HP partner roku“. VUJO s.r.o. získalo cenu v kategorii pro firmu s největším nárůstem obratu prodeje HP produktů v divizi HP Printing and Personal Systems – divize nabízející notebooky, počítače, pracovní stanice, tisková řešení do komerční sféry.

5N6K5484

Předání cen proběhlo dne 4.února během slavnostního večera konaného v pražském Anežském klášteže za účasti nejvyššího vedení společnosti HP – Jana Kameníčka, generálního ředitele české pobočky a Eriky Lindauerové, ředitelky divize Printing and Personal Systems Group pro Českou republiku a Slovensko. Za VUJO s.r.o. ocenění převzal ředitel  společnosti Ing. Josef Vůjtěch.

5N6K5487

„V uplynulém roce 2013 se společnost VUJO s.r.o. orientovala na tendrové zakázky EU a spolupráci s firmami střední a větší velikosti z komerční oblasti i oblasti školství a státní správy. Pro další rozvoj a úspěch je ovšem podstatné sledovat všechny nové trendy odvětví a promítnout je i do naší nabídky produktů, technologií a služeb.  Ocenění udělené společností HP nám potvrzuje správnost  zvolené strategie,“ komentuje získané ocenění Ing. Josef  Vůjtěch, ředitel společnosti VUJO s.r.o.

certifikat_2140_HP_partner_roku

 VUJO s.r.o. pro rok 2014 preferovaným partnerem společnosti HP a disponuje osvědčeními v několika oblastech HP specializací. Dané specializace garantují zákazníkovi, že pracuje s dodavatelem, který je zákazníkovi schopen doporučit a implementovat nejefektivnější řešení.

IMG_2745

IMG_2748

 

Máte-li zájem o odběr našich newsletterů, kontaktujte nás prosím pomocí formuláře v patičce. Jako předmět zprávy uveďte "Mám zájem o odběr newsletterů", vyplňte osobní údaje a odešlete formulář. Děkujeme!

Sdílejte s námi:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print