TIPY, RADY a NOVINKY

Přihlašte se k odběru přímo na Váš email a získejte ZDARMA brožuru plnou praktických rad od specialistů.

"Jak se nespálit při koupi notebooku"

* vyžadováno

VUJO je autorizovaným servisním partnerem počítačů Lynx. Záruční i pozáruční opravy počítačů Lynx Vám nyní zpracuje naše servisní oddělení.

lynx-01

Co je to vůbec LYNX? Nikdy jsem o něm neslyšel.
LYNX je tradiční značka počítačů a serverů. Působí na českém trhu s osobními počítači a servery již od roku 2000. Za pouhých osm let se počítače LYNX propracovaly na samotnou špičku v prodaných kusech mezi českými výrobci. Počítače LYNX usnadňují práci a zvyšují požitek ze hry a zábavy lidem každého věku, různých povolání a zájmů, a to již osm let.  Pro výrobu počítačů LYNX jsou používány kvalitní značkové komponenty, které zaručují bezproblémovou funkčnost po celou dobu morální životnosti počítače. Pilířem jsou základní desky Asus a MSI, které doplňují grafické karty stejně zvučných výrobců Asus, Leadtek a MSI. Spolehlivé uložení dat zaručují pevné disky Seagate nebo Western Digital. Komponenty pro počítače LYNX jsou vybírány na základě dlouhodobějších zkušeností a každý z nich prochází řadou testů. Konfigurace každého počítače LYNX je uvedena na termoštítku na spodní straně skříně počítače.

lynx-04

Co je to za počítače? Desktopy, notebooky, servery?
Značka LYNX je synonymem kvalitních a výkonných desktopů a serverů. U počítačů LYNX je kladen důraz na komplexní řešení, tedy na dodávku počítačů včetně periferií a konfigurovaných vždy přesně podle potřeb konkrétního zákazníka. Notebooky nadnárodních výrobců v rozličných konfiguracích a cenových hladinách lze od prodejců LYNX zakoupit stejně jako periférie a další produkty IT.

lynx-02

Není LYNX méně kvalitní než nějaká zahraniční značka?
Výrobky značky LYNX jsou svou kvalitou srovnatelné s výrobky zahraničních výrobců počítačů. Jsou složeny ze značkových a prověřených komponent a dodávány spolu s vybranými modely periferií. Během montáže je každé sestavě věnována individuální pozornost, ať už se jedná o sériové produkty, nebo o zákaznická řešení šitá na míru. Na rozdíl od gigantických nadnárodních výrobců dokáže značka LYNX pružně reagovat na případné nesrovnalosti, zákazníkova dodatečná přání či aktuální změny a zabezpečit tak kompatibilní bezchybně fungující systém.

lynx-03

Nepokazí se mi LYNX okamžitě po rozbalení?
Počítače LYNX jsou vyráběny podle standardů ISO 9001:2001 a ke všem dodávaným sestavám je k dispozici tzv. Prohlášení o shodě, které ověřuje kvalitu a nezávadnost všech komponentů. Počítače jsou vyráběny v moderní montážní hale a standardizovaným výrobním procesem, který je zárukou dodávky kompletních, otestovaných a zahořených sestav. O kvalitě počítačů LYNX svědčí stále stoupající prodej a minimum reklamací.

lynx-05

Máte-li zájem o odběr našich newsletterů, kontaktujte nás prosím pomocí formuláře v patičce. Jako předmět zprávy uveďte "Mám zájem o odběr newsletterů", vyplňte osobní údaje a odešlete formulář. Děkujeme!

Sdílejte s námi:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print