TIPY, RADY a NOVINKY

Přihlašte se k odběru přímo na Váš email a získejte ZDARMA brožuru plnou praktických rad od specialistů.

"Jak se nespálit při koupi notebooku"

* vyžadováno

V roce 2013 jsme se stali partnery firmy WIA a jsme tak schopni poskytnout celé portólio jejich služeb zákazníkům v Sokolově a jeho okolí!

Společnost WIA je celonárodní poskytovatel datových, hlasových a internetových služeb s garantovanou kvalitou a již od svého založení v roce 1999 rozšiřuje svou síť postupným přebíráním infrastruktur lokálních internetových providerů. Mezi nejvýznamnější kroky patřila v létě roku 2005 akvizice celorepublikové bezdrátové sítě společnosti NEXTRA, prostřednictvím které se WIA stala telekomunikačním operátorem s celorepublikovou působností. Další významné posílení v oblasti pokrytí zaznamenala společnost WIA v srpnu roku 2008, kdy odkoupila západočeskou pobočku SkyNet, a. s. Následovalo převzení internetové sítě společnosti IPEX v roce 2012.

Hlavním zaměřením společnosti WIA, jako jednoho z nejprogresivnějších poskytovatelů telekomunikačních služeb v České republice, jsou především bezdrátové služby.
V listopadu roku 2005 uvedla WIA na trh telefonní službu SIPY – komplexní VoIP řešení pro domácí uživatele i firemní klientelu, díky kterému umožňuje svým zákazníků konvergenci služeb. Vedle bezdrátových služeb je třeba připomenout WIA ADSL připojení k internetu, které bylo v prosinci 2005 v nezávislém testu sdružení Internet pro všechny oceněno jako nejvýhodnější v České republice.

V roce 2009 začala WIA pracovat na vytváření optické sítě. Ještě téhož roku rozšířila WIA portfolio svých služeb o televizi WIA TV a internetové připojení WIA FIX, které nabízí pomocí FTTH sítě vysokokapacitní pevné připojení k internetu a hlasové služby.

Od roku 2010 poskytuje společnost WIA kompletní nabídku internetových služeb – včetně mobilního internetu. Ve stejném roce byla uvedena služba SIPY MOBIL, která umožňuje mobilní CDMA/IP telefonování.

Cílem společnosti WIA jsou dodávky kvalitních a garantovaných služeb, které jsou založeny na zákaznické podpoře, řešení potřeb zákazníka na míru a spolehlivém a rychlém servisu.

Sdílejte s námi:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print